MMA

HAC HO FIGHT CLUB WOŁOMIN

ZAPRASZAMY

     Zapraszamy na treningi MMA w naszym klubie. Dysponujemy doskonałą bazą sprzętową, treningową a przede wszystkim doświadczoną kadrą. Naszymi priorytetami są bezpieczeństwo, efektywna nauka i Państwa satysfakcja w pokonywaniu własnych słabości, stałym postępie oraz nabywaniu nowych wspaniałych umiejętności na polu sztuk walki.  Na naszych zajęciach stopniowo opanują Państwo całe spectrum technik MMA w płaszczyznach bokserskich, zapaśniczych, grapplingowych,  a w krótkim czasie  nastąpi zdecydowana poprawa ogólnej sprawności ruchowej i kondycji.  

Zapraszamy serdecznie dorosłych, panie i panów, młodzież, dzieci, dziewczynki i chłopców. Nie ma większego znaczenia wiek, stopień obecnej sprawności czy zaawansowania, najważniejsza jest chęć i determinacja do zmiany swojego trybu życia na aktywny. Mile widziane są Panie oraz osoby myślące o karierze zawodniczej i startach w zawodach.

Szczególnie doceniamy osoby z doświadczeniem, praktyką w sztukach walki, które zapraszamy zarówno na treningi jak i do współpracy.

Przy zapisie do klubu profesjonalna rashguarda klubowa gratis*

DLACZEGO HAC HO FIGHT CLUB WOŁOMIN?

      Najstarszy klub sztuk walki w Wołominie. Najbardziej doświadczona kadra trenerska.  Nasz klub jest miejscem dla miłośników MMA, sztuk walki, zarówno dla tych, którzy chcą poprawić swoje umiejętności, kondycję, sprawność dla samych siebie jak i dla tych którzy chcieliby uczestniczyć w rywalizacji sportowej. W naszym klubie mają Państwo do dyspozycji praktycznie wszystkie narzędzia, które oferują kluby typowo komercyjne a nade wszystko  profesjonalizm oraz kilkudziesięcioletnie doświadczenie w metodyce i praktyce treningowej. Do pełnej satysfakcji i zadowolenia z uzyskanych efektów potrzeba tylko Państwa systematycznego uczestnictwa w zajęciach. Dla nas każdy uczestnik zajęć nie jest “klientem komercyjnym” ale ważną częścią społeczności w klubie.

Krzysztof Biaduń - trener

TRENING

      Na bazie wieloletnich doświadczeń  zajęcia w naszym klubie prowadzone są w oparciu o program ukierunkowany na wypracowanie odpowiedniej motoryki i odruchów adepta, na trening kontaktowy nastawiony na praktykę – dlatego, że tylko w ten sposób można stać się skutecznym i obronić w sytuacji zagrożenia. W procesie nauki i szkolenia korzystamy z nowoczesnej metodyki treningowej wypracowanej przez naukę, także doświadczenia różnych systemów i sztuk walki sprawdzone w konfrontacji sportowej, sytuacjach niebezpiecznych czy zagrożenia. Wszystko to w maksymalnie bezpiecznej formule, stopniowo, płynnie wraz z postępami w treningu. Z każdym treningiem następuje wzrost umiejętności, przybywa doświadczenia wynikającego z praktyki. Ważnym elementem treningu jest cierpliwość i determinacja w pokonywaniu własnych słabości – wymarzone efekty przyjdą z czasem.

                 

GWARANTUJEMY

OPŁATY CZŁONKOWSKIE

100 zł/m-c

składka członkowska za uczestnika zajęć/członka klubu
DOROŚLI
1 osoba

100 zł/m-c

składka członkowska za uczestnika zajęć/członka klubu
DZIECI
1 osoba

150 zł

składka członkowska za uczestników zajęć/członków klubu
PAKIET RODZINNY
Dowolna liczba osób z rodziny (2 lub więcej osób)
DOROŚLI I MŁODZIEŻ OD 15 LAT
WTOREK

19.00-20.30

CZWARTEK

19.00-20.30

SOBOTA

sparingi*/basen*

DZIECI DO LAT 14 LAT
WTOREK

18.00-19.00

CZWARTEK

18.00-19.00

SOBOTA
ADRES SALI TRENINGOWEJ
Dolna Sala ZS nr 3
05-200 Wołomin, ul. Kazimierza Wielkiego 1
Scroll to Top