AKTUALNOŚCI

RELACJA Z PUCHARU POLSKI MMA - ALMMA ŻYRARDÓW - 11.05.24
RELACJA VIDEO ZE SPARINGÓW MIĘDZYKLUBOWYCH !
PROMOCJA - TRENINGI MMA GRATIS - ODBIERZ VOUCHER !
Szczegóły w materiale video - obejrzyj, odbierz VOCHER i trenuj spróbuj swojej przygody z MMA
ZPRASZAMY DZIECI I MŁODZIEŻ - SĄ WOLNE MIEJSCA!
SEZON 2023/2024
INTRO I FLAGA NASZEGO KLUBU
BRAKUJE CI ENERGII - KONIECZNIE OBEJRZYJ!

VOUCHERY NA DARMOWE TRENINGI MMA!

VOUCHERY  – SKORZYSTAJ!

  • 5 treningów GRATIS!
  • ćwiczysz w innym klubie – dostaniesz dodatkowy BONUS!

 VOUCHER W FORMIE ELEKTRONICZNEJ

  1. Pobierz Voucher w formacie pdf na telefon 
  2. Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń – dostaniesz HASŁO
  3. Przyjdź na trening z Voucherem na ekranie telefonu i podaj trenerowi otrzymane hasło

 VOUCHER W FORMIE PAPIEROWEJ

Przyjdź na trening z Voucherem i ciesz się darmowymi treningami – DODATKOWO VOUCHER W FORMIE PAPIEROWEJ uprawnia do przyjścia na trening i skorzystania z bezpłatnych treningów na tych samych zasadach także osobę towarzyszącą, np. znajomego, znajomą, kolegę, koleżankę, itd.

START PROMOCJI 4.09.23 - TERMIN POBRANIA DO 15.10.23

VOUCHER PODARUNKOWY

NOWE ZAPISY DO KLUBU W 2023!

Prowadzimy Nabór do wszystkich grup wiekowych:

GRUPA STRASZA – dorośli i starsza młodzież od 15 lat 

Zapraszamy osoby początkujące, średnio zaawansowane, zaawansowane. Mile widziane panie oraz osoby planujące karierę zawodniczą i starty w zawodach. Trening MMA w tej grupie zawiera przekrój technik MMA od stójki (boks, kick-boks) poprzez zapasy(kształtowanie ogólnej sprawności, techniki klinczowania, obchwytów, chwytów, rzutów, sprowadzeń, obaleń do technik grapplingowych (parterowych – dźwignie, trzymania, kontrola przeciwnika, duszenia). Dopełnieniem treningu są techniki “ground and pound” (zadawania ciosów w parterze) oraz trening crossowy na przyrządach rozbudowujący cechy motoryczne i znacznie poprawiający wydolność i kondycję. 

 

 GRUPA MŁODSZA – dzieci do lat 14

Zapraszamy wszystkie dzieci niezależnie od stopnia zaawansowana i praktyki. Trening MMA w tej grupie jest nastawiony na rozbudowę cech motorycznych i ogólną poprawę sprawności ruchowej. Podczas treningu dzieci podnoszą swoją sprawność i umiejętności w pierwszej fazie poprzez naukę kontaktowych technik zapaśniczych, grapplingowych (parterowych), które są najlepsze dla naturalnego i bezpiecznego procesu kształtowania cech motorycznych i umiejętności niezbędnych do w nauce walki oraz samoobrony u dziecka. Stopniowo w treningu wprowadzane są techniki uderzane – bokserskie i kick-bokserskie, odpowiednio do wieku i poziomu zaawansowania. Dopełnieniem procesu treningowego jest praktyka MMA, polegająca na łączeniu wszystkich płaszczyzn, zmierzająca do kontroli przeciwnika i zmuszenia  go do poddania.

 

GWARANCJA EFEKTÓW!

Już po 3 miesiącach systematycznego treningu znacząca poprawa kondycji fizycznej oraz nabycie podstaw walki w formule mieszanej MMA – niezależnie od wieku!

Każdy może stać się lepszy, sprawniejszy, zdrowszy! 

WSZYTSKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU!

         Życzymy Państwu Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku 2023. W ramach noworocznych postanowień oraz zobowiązań zachęcamy szczególnie do tych, które wiążą się ze zmianą trybu życia na aktywny i z związku z tym serdecznie zapraszamy na treningi w naszym klubie!

                      Nasze Życzenia na You Tube – koniecznie zobacz! 

Scroll to Top